Austrijos gynybos ministerija pareiškė, kad kareiviai nebus ginkluoti ir nebus užsiimti Vengrijos ir Serbijos robežžogu pažeidė įstrigusius žmones. Kareiviai buvo lauko inžinieriams kurie dirba su kelių tiesimo ir kiti statybos darbai.

Austrijos kariai pradiniam laikotarpiui šešis mėnesius bus dislokuota Pietryčių Vengrijoje.

Austrijos gynybos ministras Hansas Peteris Doskocils pabrėžė, kad Europos Sąjunga (ES) valstybės narės turi padaryti daugiau, siekiant apsaugoti savo sienas, kovojant su misko supirkimas vilniuje nelegalia imigracija ketinimais blokuoti susitarimą su Turkija gresia žlugimas.

“Manau, pradeda atsirasti šis susitarimas įtrūkimų,” jis pripažino, Austrijos visuomenės Radijo stotis “O1″.

“Mes Europoje turi galimybes per kurį burtis langą” prieš susitarimą su Turkija išnyksta, ministras pabrėžė.

“Todėl, kad yra teisinga ir paskutinis kartas su (..) ES valstybėse narėse atpažinti ir pasipriešinti šį iššūkį, išspręsti patys problemas ir yra pasirengę imtis veiksmų save”, pridūrė Doskocils.

Pagal sutartį Briuselis Ankaros kovo pasiekė Graikija gali būti siunčiama atgal į Turkiją jokių nelegalių imigrantų, kurie, pradedant nuo kovo 20, atvykstančių į salas, kurios priklauso nuo Egėjo jūros kirtimo. Susitarime taip pat numatyta, kad ES vyks Sirijos pabėgėlių iš Turkijos teritorijoje mainais už kiekvieną Sirijos Ankara vyks grįžo iš Graikijos.

Tačiau Graikija atgal į Turkijos atsiuntė mažą skaičių migrantų. Atėnai teigia, kad daugelis prašė prieglobsčio Graikijoje. Tai reiškia, kad jie negali būti grąžinami, kol jų prašymų rezultatus.

Graikija taip pat skundėsi, kad ES nepareiškė savo žadėtą ​​papildomą pagalbą atsižvelgiant į laminato klojimas kaune ir pakankamai imigrantų iš Graikijos.

Graikija taip pat nori judėti beveik 16 000 migrantų iš Egėjo jūros salose ir žemyninėje vyriausybės, tačiau, susidūręs su ES partneriais prieštaravimų kitų šalių baimės masinės migracijos atjauninimas šiaurę, pirmadienį paskelbė imigracijos atsakingas graikų valstybės ministras Janis Muzals.

No comment


Name


Email (will not pubblished)


Website/URL