Šiandien, spalio men. 8d., įsigaliojus naujiems privalomose taisyklėse priežiūrai teritorijos ir išlaikyti sanitarinę švarą.

Įrišimo nuostatai nustato kokia tvarka valyti ir būtų išlaikoma į nekilnojamąjį turtą ir viešojo naudojimo gretimų žemė – pievos, griovių ir pralaidas bordiūro ar krašto kelio – užtikrinti švarą.

Vietos valdžia nustatė, kad nekilnojamojo turto savininkai pateikia piegulušo teritorijos priežiūros, pjovimo ir Neslystantis medžiaga plinta ir įtraukta apribojimais.

Kauno apskrities administracinė teritorija uždrausta dempingo šiukšlių, šiukšlių, sniego, vandens, ledo ir kitų daiktų šiam tikslui netikėtose vietose, vandens telkinių, lietaus vandens imtuvų grotelėmis ir apima inžinerinius šulinius, ant kelius ir šaligatvių.

Priežiūra teritorijos tuo metu taip pat neturėtų pažeisti dangą arba važiuojamąją dalį ir veją. Taip pat draudžiama vykdyti vidaus ir pramoninių nuotekų griovių ir audros vandens nuotekų sistemą, imtis automobilio profilaktinei techninei priežiūrai, nuplaukite juos dedikuoti vietose.

Naujosios taisyklės taip pat uždraudžia pasivaikščioti su šunimi vaikų žaidimai, žaisti ir sporto aikštelės, kurti antisanitarinės sąlygos dalytis teritorijos, dalytis ir gyventi ketvirčiai, komunalinių sritis ir kiemus sandėliuoja konteinerius, malkos, statybines medžiagas, metalo laužas ir pan., tarp sausumos sienos plotą pastato linija ir blokuoti iki vada su namų apyvokos daiktų, metalo laužo ir visų medžiagų ir teritorijų priešais tipų pastatams daro vizualiai nepatrauklios ir blogai prižiūrimi.

Dėl privalomų taisyklių pažeidimą reikalavimų įspėjimas arba baudą fiziniam asmeniui 40 eurų ir juridinio asmeniui – iki 90.

Jei tai padaroma pakartotinai per metus po administracinės nuobaudos paskyrimo, skirdama baudą, fizinio asmens nuo 70 iki 140 eurų, juridiniam – nuo 140 iki 300. Detaliau apie teritotijos priežiurą www.senamiescioapartamentai.lt puslapyje.

Administracinio teisės pažeidimo atvejai nustatytų ieško Kauno apskrities savivaldybių policijos viršininkas ir jo pavaduotojas iš privalomose taisyklėse. Administracinių teisės pažeidimų pakartotinai pažeidimus ir valstybinės policijos pareigūnų atvejai sudaromi protokolus administracinių teisės pažeidimų nagrinėjamoje Kauno rajono administracijos komisijai.

Reglamente taip pat numatyta paskatų senjorams su negalia ir kitų grupių.

No comment


Name


Email (will not pubblished)


Website/URL