Maskvoje trečiadienį atidarė 3. Moscow International Travel Fair MITT-2003. Kadangi šios parodos pavadinimu, jis laikomas Rusijos sostinėje tik trečią kartą, bet tai netrukdo jo organizatoriams – už turizmo Maskvos vyriausybės komitetą paskelbti savo pagrindinius reikalavimus ateityje. Būtent – paversti MITT iš pagrindinių turistinių parodoje Maskvoje (bet kuriuo atveju, pavyzdžiui, interviu su žurnalistais interviu pareiškimą padarė tą pačią dieną miesto mero pavaduotojas Išorės aviabilietai i briuseli santykių Juozapas Ordžonikidzė). Statistika

Kol įrodymai naudai Maskvos forume. Pasak miesto valdžios, šiais metais ji sudarė 66 Rusijos regionai (pernai buvo apie 40), 27 užsienio šalių (23) ir apie 500 įmonių (358 pernai). Tačiau atminkite, kad pagrindinis augimas pasiektas dėl regionų, iš kurių, pasak organizatorių MITT, dalyvaujančių parodoje nemokamai. Tačiau Maskvos mugė turi ir kitą pranašumą, kuris aviabilietai i dublina gali suteikti jai daugiau svarbos: nuo šių metų MITT įgytą oficialią paramą, kad Valstybės Dūmos ir Federacijos Tarybos. Čia, ko gero, ir visi už Maskvos forume plėtros argumentai, stebėtojai sako.

Apskritai, Maskvos valdžios institucijų ketinimas pranokti kitas parodas, vykstančius į sostinę, todėl kažkoks nesusipratimas specialistai. Iš tiesų, MITT pozicionuojamas kaip forumą, skatinantį atvykstamąjį ir vietinį turizmą (tiesą sakant, mes aviabilietai i roma pažymime, kad sąžininga ir stovi autgoingovyh kompanijų, tokių kaip Pegasas Touristik, Vand International, FransTURS +, DSBW ir kai kurie kiti). Artimųjų Maskvoje balandžio MITT turi aiškų dėmesį išvykstamąjį turizmą, o dabar nori, kad rusai urmu. Nepaisant to, apie jos ketinimus kapitalo institucijos pakankamai sunku: pagal turizmo komiteto Maskvos vyriausybės Antyufeeva Gregory pirmininkas, parodos laikas bus pakoreguotas anksčiau. Taigi, kas. tikėtina, dviejų ar trijų metų firmų, negalinti sugauti savo kvėpavimą iš Maskvos parodoje, skubėti į kitą.

No comment


Name


Email (will not pubblished)


Website/URL